torn valmib

Püsilugeja ja armas kursusekaaslane Eike pärib, et mis tornis toimub, blogisid pole? Pakkusin, et tule vaata. Ehk tulebki.

Aga toimub see, et saunamaja trepp sai korda tänu Tiidu imelisele suhtumisele. Leidis vana Vasalemma karjääri kivi, mis jooneliseks freesituna sobis nagu sõrm ninna. Signalisatsioonid loksusid paika. Seega naabrinaine ei pea enam punase käepaela, vile ja vintpüssiga patrullima, vaid võib avada tule oma kolmanda korruse aknast. Järgmiseks aastaks paigaldame automaatrelvad nagu Erich Honeckeril Ida-Saksa piiril.

Homseks on 4. korrusele liimitud tapeet. Parketi viisin täna kohale. Lambid ja seinakontaktid vaja otsida. Baldahhiinvoodi ning madrats tellitud. Pange raharullid valmis. rent saab krõbe olema, sest objekt ise ka väga ainulaadne.

Ah veel - saunast paagini silla saime paika. Kruttisin trosse ja käsipuid, aga nüüd kõik valmis. Jääb vaid paaki vesi sisse lasta ja kujundujumine võib alata. Oli ju 100 aastat tagasi - kui torn ehitati - täiesti meeset olümpiaala.

Ja mõlemad saksa veetorniühingu reisid jäid ära. Viimane septembri alguses. Rahaliselt hävisin, aga vähemalt tervis jäi korda.

Tagasi

Eesti veetornid

info@veetornid.ee
Korda turvakoodi: